Agenda

2019
 

JANUARI

03  -  05          München, Trendset, www.trendset.de
09  -  12          Frankfurt, Heimtextil, www.heimtextil.messefrankfurt.com
11  -  14          Hannover, www.domotex.de
12  -  14          Hamburg, Nordstil, www.nordstil.messefrankfurt.com
13  -  15          Gorinchem, TrendZ www.evenementenhal.nl
14  -  19          München, Bau, www.bau-muenchen.com 
14  -  20          Keulen, IMM, www.imm-cologne.com
18  -  22          Parijs, Maison & Objet, www.maison-objet.com
20  -  23          Dublin, Showcase Ireland, www.showcaseireland.com
20  -  23          Birmingham, The January Furniture Show, www.januaryfurnitureshow.com
22  -  25          Salzburg, Casa, www.casa-messe.at
23  -  25          Las Vegas, The International Surface Event, www.10times.com
25  -  29          Frankfurt, Christmasworld, www.messefrankfurt.com
27  -  29          Gent, Intirio/TrendZ, www.intirio.be
27  -  31          Las Vegas, Las Vegas Market, www.lasvegasmarket.com

 

FEBRUARI    

03  -  04          Vijfhuizen, ShowUp, www.showup.nl   
03  -  05          Culemborg, voorjaarsbeurs ETC, www.etcdesigncenter.nl
03  -  07          Stockholm, Stockholm Furniture and Light Fair, www.stockholmfurniturelightfair.se         
08  -  10          Rotterdam, Object Rotterdam, www.objectrotterdam.com
08  -  12          Frankfurt, Ambiente, www.ambiente.messefrankfurt.com 
10  -  13          Nieuwegein, De Woonindustrie www.dewoonindustrie.nl 
21  -  03/3      Brussel, Batibouw, www.batibouw.com

 

MAART

08  -  11          Kuala Lumpur, MIFF, www.miff.com.my
09  -  12          Singapore, International Furniture Fair, www.iffs.com.sg
12  -  15          Poznan, Meble Polska, www.meblepolska.pl
18  -  21          Guangzhou, China International Furniture Fair (1), www.ciff-gz.com
25  -  27          Keulen, Asia-Pacific Sourcing, www.asia-pacificsourcing.com
26  -  28          Shanghai, Domotex Asia/Chinafloor, www.domotexasiachinafloor.com
28  -  31          Guangzhou, China International Furniture Fair, (2) www.ciff-gz.com
28  -  31          Guangzhou, Interzum Guangzhou, www.interzum-guangzhou.com

 

APRIL

06  -  07          Amsterdam, Design Icons, www.design-icons.nl
09  -  14          Milaan, Salone del Mobile, www.salonemilano.it

 

MEI

14  -  17          Proposte, Cernobbio, www.propostefair.it
14  -  17          München, Fespa Global Print Expo, www.fespa.com 
17  -  19         Tokyo, Interior Lifestyle Tokyo, www.nteriorlifestyle-tokyo.jp

 

JUNI

05  -  07          Rotterdam, Design District, www.designdistrict.nl
26  -  28          New Delhi, Ambiente India, www.ambiente-india.in
26  -  28          New Delhi, Hemtextil India, www.heimtextil-india.in.
29  -  1/7        Frankfurt, Tendence, www.tendence.messefrankfurt.com

 

JULI

 

AUGUSTUS

25  -  27          Gorinchem, Trendz, www.evenementenhal.nl

 

 

 IN BEWERKING, hieronder nog de data van 2018

SEPTEMBER

02   -  04         Keulen, Spoga, www.spogagafa.com
02   -  03         Vijfhuizen, Show UP, www.showup.nl
02   -  04         Baarn, Vakbeurs Slapen, www.vakbeursslapen.nl
02   -  04         Baarn, Hollandsch Slapen, www.hollandschslapen.nl

07   -  11         Parijs, Maison & Objet, www.maison-objet.com
10   -  11         Beusichem, najaarsbeurs,Meubelhart Beusichem, www.meubelhartbeusichem.nl
10   -  12         Brussel, MoOD, www.moodbrussels.com
10   -  13         Shanghai, China International Furniture Fair, www.ciff.furniture
12   -  13         Rotterdam, Architect@Work, www.architectatwork.nl
12   -  15         Shanghai, Furniture China, www.furniture-china.cn
13   -  13         Shanghai, Interior Lifestyle China, www.interior-lifestyle-china.hk
15   -  23         London, London Design Festival, www.londondesignfestival.com
16   -  18         Gorinchem, Interieur Collectie Dagen, www.evenementenhal.nl
16   -  19         Nieuwegein, najaarsbeurs De Woonindustrie, www.dewoonindustrie.nl
16   -  18         Nieuwegein Dutch Design Dock, www.dewoonindustrie.nl
16   -  18         Gorinchem, Interieur Collectie Dagen, www.evenementenhal.nl
16   -  19         London, Decorex International, www.decorex.com
16   -  20         Bad Salzuflen, MOW, www.messezentrum.de
17   -  18         Beusichem, najaarsbeurs, www.meubelhartbeusichem.nl
17   -  18         Culemborg, najaarsbeurs ETC, www.etcdesigncenter.nl
17  -   21         Bad Salzuflen, MOW, www.mow.de

 

OKTOBER   
02  -  07         Amsterdam, vt wonen & designbeurs, www.vtwonen.nl (voorheen Woonbeurs)
09  -  11         Birmingham, Timber Expo, www.uk.constructionweek.com
16  -  19         Pordenone, Sicam, www.exposicam.it
18  -  22         Kortrijk, Biennale Interieur, www.interieur.be
21  -  25         Gent, Prowood, www.prowood-fair.be
20  -  28         Eindhoven, Dutch Design week, www.dutchdesignweek.nl

 

NOVEMBER 

01                  Amsterdam, Emerce Home & Deco, www.emerce.nl
04  -  05         Nunspeelt, LOL-festival, www.lol-festival.nl
04  -  07         Brussel, Meubelbeurs Brussel, www.meubelbeurs.be

 

DECEMBER

01  -  04         Parijs, Esprit Meuble, www.espritmeuble.com

 

 

© 2018 YATAZ
Platform voor professionals in de woonbranche
MILNED Internetdiensten